Výklad horoskopu

Lektor: Antonín Baudyš

Astrologie se těší pověsti nejstarší a nejkomplexnější typologie, jakou má lidstvo k dispozici. Dříve astrologie žádala poměrně mnoho technických znalostí a matematických schopností, od druhé poloviny 20. století se tato její část nesmírně zjednodušila s nástupem výpočetní techniky. Takže v současnosti je její studium spojené nejvíce s pochopením významu planet, znamení, domů a tzv. aspektů. Astrologem se člověk stává tím. že se dívá do koleček horoskopu. A na tom je potřebné trvat, protože trpělivost s tím spojená vpouští zájemce o astrologii dovnitř. Základní astrologický výcvik proběhne v době od listopadu 2018 do konce dubna 2019.

Obsah studia:

1) dvanáct znamení zvěrokruhu
2) dvanáct planet sluneční soustavy
3) dvanáct astrologických domů
4) astrologické aspekty
5) výklad horoskopu

Přednášky Vám budeme nahrávat jako audiozáznam, abyste se k jednotlivým částem studia mohli vracet. Podmínkou kurzu není vlastnictví astrologického programu či notebooku, přístup k počítači a internetu se vám však bude hodit, abyste si doma měli jak zobrazit ten který horoskop, případně si jej nechat vytisknout. Smyslem studia je naučit se horoskopu rozumět a tím i lépe rozumět sobě sama a svým blízkým. Nejsou horoskopy tzv. dobré nebo špatné, jsou horoskopy, kterým už rozumíme a ty, kterým ještě ne. V každém setkání budeme věnovat nejméně čtvrtinu času společnému pozorování horoskopu, postupně se budete i vy k horoskopům vyjadřovat, abyste si osvojili elementární schopnost o horoskopu mluvit. Tento kurz by Vás měl uschopnit horoskop vykládat pro Vaše přátelé, případně pro zájemce o horoskop, klidně i jako placenou službu. Je mým zájmem, aby se lidé astrologii věnovali nejen na laické, ale i na profesionální úrovni. Na konci studia obdržíte osvědčení o návštěvě výcviku, pokud byste si přáli zkoušky, a odpovídající diplom o složených zkouškách, nejdříve v červnu 2019 vám je můžeme nabídnout ke složení.

Termíny setkání: úterky 13. a 27. listopadu, 11. prosince 2018, 8. a 22. ledna 2019, 5. a 19. února, 5. a 19. března, 2. a 16. dubna.

Vždy čtyřhodinový blok od 17 do 21 hodin. Je to celkem 11 setkání, kde cena vychází při platbě předem na šest tisíc korun za celý výcvik, s platbou předem během podzimu. Podmínkou zahájení kurzu je přihlášení šesti žáků.

 

Přihlásit se

Antonín Baudyš