Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Lektor: Hana Jurenková

Metodu: „Kreslení pravou mozkovou hemisférou“ vymyslela a pojmenovala Dr. Betty Edwards, narozená v roce 1926 v San Franciscu. Lektorka a učitelka, která získala doktorát v oborech umění, vzdělání a psychologie vnímání.

Tato metoda nepracuje s talentem, a tak je vhodná úplně pro každého.

V době, ve které žijeme, využíváme z větší části levou část našeho mozku. Tedy tu, která nás vede myslet racionálně, realisticky, logicky.  Zná kritiku, strach, stres a usazují se zde „bloky“. A také má tendenci tu naši pravou „zasněnou“ část mozku umlčet.

Promyšlenými postupy cvičení vás provedu krok po kroku k oproštění se od zbytečného sebehodnocení.  A tím dáte prostor pro vaši „pravou půlku“ mozku, která prostě a jednoduše tvoří.   A vy tak druhý den kurzu nakreslíte portrét tak, jak byste ani nedoufali, že to umíte.

Nahlédněte do fotogalerie již proběhnutých kurzů.

Objevíte v sobě skryté možnosti, založené na intuici a tvořivosti.  Vzroste vaše vnímavost a začnete vidět „jinak“. A hlavně budete zase kreslit!  Výsledkem bude příjemné překvapení nejen v kreslení, ale i v jiných oblastech života. Začnete si více věřit a radovat se.

Tento tvůrčí kurz  rozvíjí  přirozené schopnosti každého člověka  a je zároveň kurzem sebedůvěry a obrovského sebepoznání.

 

Kurz je dvoudenní, víkendový, v trvání od 10 do 18 h, po oba dny.

Pro konání kurzu je potřeba minimálně 6-ti uchazečů. Maximální pak 15 uchazečů.

Cena za dvoudenní  kurz, včetně pomůcek je 2200,- Kč, částka je splatná nejpozději týden před konáním kurzu.

 

Termíny:         22- 23. 9. 2018,  3- 4.11. 2018   a   12 -13. 1. 2019,  9-10. 3. 2019

Změna termínů jednotlivých kurzů je vyhrazena.